^ Do góry
facebook

Zadbaj o swoje zdrowie już dziś!

Synergy-Team. Niezależna dystrybucja produktów firmy SynergyWorldWide.

Zarząd firmy Synergy World Wide


Solidna firma i zarząd to podstawa długofalowej współpracy.

Zarząd firmy Synergy World WideZarząd kierujący Synergy WorldWide to przede wszystkim ludzie z doświadczeniem i pasją. Dzięki temu Synergy zawdzięcza swój dynamiczny rozwój, stabilność i pozycję na rynku. Przełomowe produkty i niespotykany nigdzie indziej plan wynagrodzenia, zapewniają łatwość budowania biznesu globalnie.

Mottem firmy jest „Leave a Legacy“, czyli pozostaw po sobie ślad, zmieniając jakość życia dla siebie i innych.

Synergy WorldWide okazała się strzałem w dziesiątkę. Już w pierwszym roku prowadzenia przedsiębiorstwa Higginson osiągnął spore obroty i to w Japonii, jednym z najbardziej wymagających rynków na świecie. Następnie firma zaistniała w Korei, Indonezji, Malezji, Singapurze, Hong Kongu, Meksyku, Filipinach, USA, Kanadzie, Wietnamie i Australii. W 2008 roku Synergy otworzyło się na Europę. Zostały otwarte oddziały w: Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Austrii, Szwecji, Holandii, Norwegii i Czechach.

Dan Higginson, dyrektor generalny synergy World Wide

Dan Higginson, Założyciel i dyrektor generalny

Kiedy Dan Higginson zakładał Synergy, miał wizję firmy, która w namacalny sposób wpływa na życie ludzi – firmy, której dobry wpływ jest odczuwalny na długo. Higginson doskonale sprawdza się w roli lidera tej międzynarodowej firmy. Ma doświadczenie biznesowe i chce pomagać innym. Z członkami zespołu Synergy Higginson dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytymi podczas pracy w roli lidera, inspiratora motywator, mentora i konsultanta. Przekazuje też swoje zacięcie filantropijne, zachęcając do dzielenia się z innymi. Higginson rozpoczął karierę jako lider zespołu w ośrodku Covey Leadership Center słynnej firmy Franklin Covey, gdzie pełnił rolę rzecznika w obszarach rozwoju osobistego i zarządzania korporacyjnego. Propagował koncepcję lidera dającego przykład w miejscu pracy i przyczynił się do powstania licznych projektów i funkcji konsultingowych w korporacjach amerykańskich i azjatyckich. Podróżując po świecie, Higginson dzielił się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem kierowniczym; dziś kontynuuje te podróże jako lider firmy Synergy. Pod jego kierownictwem Synergy zdobyła uznanie w kraju i za granicą w branży marketingu sieciowego. W przypadku Higginsona pragnienie pomagania innym wykracza poza pracę w Synergy. Zasiada w radach licznych organizacji charytatywnych, w tym w radzie kanclerzy fundacji badań nad cukrzycą u młodzieży (Juvenile Diabetes Research Foundation), oraz pełni instrumentalną rolę w wielu projektach filantropijnych.

Dan Norman prezes Synergy World Wide

Dan Norman, Prezes

Dan Norman to siła napędowa stojąca za sukcesem Synergy. Pełniąc rolę prezesa, wypromował firmę na arenie międzynarodowej, wprowadził nowe produkty, ustabilizował jej potencjał i rozszerzył rodzinę Synergy. Norman dysponuje wieloletnim doświadczeniem w branży marketingu sieciowego oraz dogłębną wiedzą w zakresie wszelkich aspektów technologii informatycznych. Na przestrzeni swojej kariery otworzył nowe rynki w ponad dwudziestu krajach w Azji, Europie i Ameryce Łacińskiej. Podczas swoich podróży uwielbia spotykać się z ludźmi i patrzeć, jak odnoszą sukcesy. Norman jest osobą stanowczą, a jednocześnie miłą w obyciu; znany jest z tego, że nie ma takich spraw, których by nie załatwił. Jest dumnym ojcem czwórki dzieci i uwielbia spędzać czas z rodziną.

Stewart Rutter, Wiceprezes Synergy World Wide

Stewart Rutter, Wiceprezes

Pracując w Synergy, Stewart pozytywnie wpływa na życie i działalność osób w Ameryce Północnej i Europie. Jego szerokie doświadczenie i agresywna strategia sprawdzają się — otwiera kolejne rynki i skutecznie wspomaga pracę członków zespołu. Efekty jego pracy są bardzo wymierne — w ostatnim czasie odnotowaliśmy najwyższy wzrost sprzedaży i aktywności w historii Synergy, a rynki europejski i północnoamerykański stale się rozwijają. Stewart rozumie, że siłą Synergy są członkowie zespołu dystrybutorzy i często podróżuje, odwiedzając dystrybutorów w ich własnych społecznościach w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Meksyku, Europie Środkowej i Skandynawii. Koncentruje uwagę na relacjach z członkami zespołu dystrybutorami. Wypracował bardzo skuteczne programy szkoleniowe i promocyjne, które wspomagają rozwój i aktywność w całej firmie. Istotnie wpłynął także na rozwój rady doradczej w Stanach Zjednoczonych, która promuje wzrost w regionie północnoamerykańskim. Stewart ukończył studia międzynarodowe na uczelni Brigham Young University, specjalizując się w gospodarce globalnej.
Tyler Rippy, Wiceprezes Synergy World Wide

Tyler Rippy, Wiceprezes

Tyler pełni centralną rolę w działalności Synergy, a jego wiedza i innowacje stoją za siłą tożsamości Synergy. Tyler odegrał istotną rolę w opracowywaniu wizerunku Synergy jako liczącej się siły na rynku produktów odżywczych. Tyler jest w branży od 13 lat. Udostępnia członkom zespołu dystrybutorom narzędzia i zasoby potrzebne do wzmacniania działalności przez szybki rozwój produktów, zarządzanie produktem, komunikację marketingową, organizację imprez wydarzeń i technologię informatyczną. Jako wiceprezes ds. marketingu, Tyler kieruje działem informatyki i nadzoruje rozwój wszystkich nowych produktów Synergy, kieruje rozwojem marki Synergy oraz zarządza operacjami programistycznymi i pracami nad serwisami internetowymi, nadzorując je jako szef działu technologii informatycznej.
Ben Magalei, Wiceprezes Synergy World Wide

Ben Magalei, Wiceprezes

Ben — były dyrektor generalny Synergy na Japonię, a niedawno dyrektor wykonawczy na region Azji — nadzoruje rynki Japonii, Tajwanu i Hongkongu. Przyczynił się do ujednolicenia współpracy między kierownikami regionów azjatyckich oraz pozyskania wysokiej klasy członków zespołu dystrybutorów na rynkach wschodnich. Pracuje w branży od 16 lat, podczas których zajmował się globalnymi szkoleniami, usługami wsparcia oraz sprawami rynkowymi. Odpowiadał także za wsparcie prac liderów oraz analizowanie działalności. Jest nie tylko zdolnym przywódcą, ale także człowiekiem o wielkim sercu. Z powodzeniem realizuje misję pozytywnego oddziaływania Synergy — prowadził projekty pomocy na Filipinach, w Japonii i Tajlandii, a także w lasach tropikalnych Amazonii.Jako wiceprezes, Ben nadzoruje rynki azjatyckie i odnotowuje wymierne sukcesy w zarządzaniu członkami zespołu dystrybutorami, promowaniu produktów oraz rozwoju kadry liderów. Ben ukończył studia azjatyckie na uczelni Brigham Young University; specjalizował się w biznesie i kulturze japońskiej.