^ Do góry
facebook

Zadbaj o swoje zdrowie już dziś!

Synergy-Team. Niezależna dystrybucja produktów firmy SynergyWorldWide.

Jakość produktów Synergy V3


Kontrola jakości na każdym etapie produkcji, zapewnia naszym produktom niespotykaną jakość oraz skuteczność działania. 

Każdego roku Synergy wydaje 2 miliony dolarów na kontrolę jakości oraz odrzuca 5% otrzymanych surowców. Naukowcy prowadzą 600 testów mających na celu potwierdzenie jakości, siły działania a także czystości i bezpieczeństwa stosowania. Zewnętrzne i wewnętrzne audyty potwierdzają to.

Produkty posiadają certyfikat GMP nadawany przez instytucję US-TUV, czyli spełniają rygorystyczne normy czystości i jakości a ich receptura chroniona jest prawem patentowym. Najwyższe międzynarodowe instytucje kontrolne zezwoliły na ich dystrybucję.

Jakość firmy synergy World Wide certyfikaty i wyróżnienia czyste suplementy

Produkty produkowane są z najczystszych, naturalnych składników, bez metali ciężkich, pestycydów, benzenu i bez jakichkolwiek genetycznie modyfikowanych składników z najczystszych obszarów na świecie. Firma Synergy jest przekonana o wysokiej jakości swoich produktów, dlatego oferuje możliwość zwrotu z odzyskaniem 100% zapłaconej kwoty w ciągu 90 dni od zakupu.

Produkt z logo Synergy to produkt unikatowy, podnoszący jakość życia i odpowiadający na potrzeby świadomych i wymagających klientów z różnych części świata. Nasze formuły spełniają wymagania najwyższych norm technicznych, a w produkcji stosujemy najbardziej zaawansowane technologie i składniki. Nasze produkty współgrają ze sobą i istotnie wpływają na polepszenie zdrowia, piękny wygląd i dobre samopoczucie

Opracowywanie najlepszych produktów rozpoczynamy od przeprowadzenia wyczerpujących badań w naszych zaawansowanych laboratoriach w Ameryce. Najzdrowszych i najświeższych składników poszukujemy na całym świecie. Wszelkie surowce muszą spełniać najbardziej wymagające normy, a w produkcji stosujemy najnowocześniejsze technologie kontroli jakości.

Synergy jest podmiotem w całości należącym do Nature's Sunshine Products — giganta tej branży, prowadzącego działalność od 1972 roku. Relacja z NSP jest korzystna dla Synergy pod wieloma względami. Nature's Sunshine Product wytwarza wiele produktów Synergy, a naukowcy NSP wspólnie z Synergy nadzorują opracowywanie i wytwarzanie wszystkich produktów Synergy. W roku 2002 firma NSP otworzyła nową, supernowoczesną fabrykę wyposażoną w systemy mechaniczne oraz mechanizmy zapewniania jakości porównywalne z tymi stosowanymi w branży farmaceutycznej. Żadna inna firma wytwarzająca naturalne produkty zdrowotne nie może pochwalić się taką dbałością o szczegóły i najwyższą jakość produkcji.

Potęga Synergy opiera się na jakości, czystości i niepowtarzalności naszych produktów. Zapraszamy do samodzielnego odkrywania wyjątkowości naszych formuł — produktów, które wpływają na radykalną poprawę jakości życia i piękny wygląd.

JAK ZAMÓWIĆ PRODUKTY?