^ Do góry
facebook

Zadbaj o swoje zdrowie już dziś!

Synergy-Team. Niezależna dystrybucja produktów firmy SynergyWorldWide.

O firmie Synergy World Wide

Firma Synergy World WideSynergy Worldwide jest w 100% spółką córką amerykańskiego giganta Nature’s Sunshine (NSP). Nasz koncern macierzysty istnieje na rynku od 1972 roku. To silne finansowo, wolne od zadłużenia przedsiębiorstwo. Jest notowana w amerykańskim systemie giełdowym NASDAQ, z najlepszymi wycenami rynkowymi. Firma została wielokrotnie wyróżniona jako najlepszy producent suplementów diety w Ameryce, jest światowym liderem w branży. Liczne wyróżnienia dowodzą, że NSP i Synergy należą do 100 najbardziej etycznych przedsiębiorstw Ameryki.

 

Dan HigginsonW roku 1999 Dan Higginson założył firmę Synergy World Wide na zasadach marketingu sieciowego. Dan był wcześniej doradcą Stevena Covey’a a także doradzał i trenował wiele sław współczesnego biznesu w tej branży. Już w pierwszym roku prowadzenia nowego przedsiębiorstwa udało mu się z dumą osiągnąć 10,6 miliona $ obrotu. I to w Japonii, jednym z najbardziej wymagających rynków świata… Następnie firma zaistniała w Korei, Indonezji, Malezji, Singapurze, Hong Kongu, Meksyku, Filiniach, USA, Kanadzie, Wietnamie i Australii. W 2008 roku rozpoczęła swoją ekspansję na Europę otwierając Niemcy, Wielką Brytanię, Irlandię, Austrię, Szwecję, Holandię, Czechy i Norwegię. Następne w kolejce są kraje Europy Środkowo-Wschodniej, wykorzystaj tą szansę...!  Obecnie firma działa na 24 rynkach całego świata i nadal się rozwija przygotowując kolejne otwarcia.
 

TERAZ Synergy World Wide otwiera rynek Polski!

Jest wie firm na rynku ale niewiele jest szans takich jaką daje Synergy!

To jest prawdziwa, niepowtarzalna okazja, aby przyłączyć się do przedsiębiorstwa, które posiada ogromny potencjał, doświadczenie i rozrasta się w sposób wybuchowy. O Synergy mówi się na całym świecie. Firma posiada unikalne produkty odżywcze i jest "na językach" całej branży MLM każdego tygodnia i miesiąca. W 1998 roku została przyznana Nagroda Nobla w dziedzinie medycyny trzem naukowcom, którzy przeprowadzili badania nad potężnym aminokwasem L-Argininą. Ich badania otworzyły drogę innym naukowcom, którzy wykorzystując dotychczasową wiedzę poszli znacznie dalej. Przykładem takiego postępu jest praca dr Ann Allan nad innowacyjnym i niepowtarzalnym suplementem diety ProArgi-9, wprowadzająca świat w nowy wymiar.

Jest sześć warunków, które muszą zostać spełnione, aby można było budować długorwały, bezpieczny biznes.

  1. Wyczucie czasu musi być właściwe, aby przyniosło odpowiedni wzrost w przyszłości.
  2. Firma musi być stabilna finansowo, wolna od długów, aby zapewnić ciągły wzrost.
  3. Stabilny Zarząd, który jest zorientowany na współpracę z Dystrybutorami.
  4. Musisz mieć produkty, które klient końcowy będzie kupował systematycznie, bez tego abyś musiał go do tego ciągle zachęcać.
  5. Plan finansowy musi zapewnić zyski i firmie i Dystrybutorom.
  6. Musisz mieć sprawdzony system pracy, łatwy w powieleniu. Tylko wtedy zbudujesz duży biznes z sukcesem

Wszystkie te warunki spełnia SYNERGY WORLD WIDE. Od 9 października 2012 roku firma działa oficjalnie na rynku Polskim.

Zarejestruj się już TERAZ jako partner SYNERGY World Wide i bądź jednym z pierwszych w Polsce! i 

W ciągu 10-letniej działalności firma Synergy osiągnęła istotny sukces w świecie marketingu sieciowego. Było to możliwe dzięki jedynemu w swoim rodzaju planowi marketingowemu, zaawansowanym formułom jego realizacji oraz renomie najwyższej jakości wyrobów. Wspólnie z gigantem branży – dysponującą solidnym, 40-letnim doświadczeniem firmą Nature's Sunshine Products – Synergy stwarza bezkonkurencyjne możliwości.

„Synergy to sposób na uzyskanie swobody i niezależności finansowej” – mówi Dan Higginson. „Wykorzystując w pełni ten potencjał, każdy może znacząco wpłynąć na dobrobyt i dobre samopoczucie – własne i swoich bliskich. Wszystkich zachęcamy do dokładnego zapoznania się z ofertą Synergy i do przyłączenia się do tej dynamicznie rozwijającej się firmy – to sposób na to, żeby wziąć swoje życie we własne ręce”.